lega
Kontakty
Velkoobchod se Včelařskými potřebami
VP-velkoobchod
Zdeňka Koppová
Třída míru 246/131
Olomouc
779 00
Česká republika

Telefon: +420 585425821
E-mail: vp-webinfo@bee.cz

O firmě

Firma Včelařské potřeby Koppová se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem základního sortimentu včelařských potřeb, včelích produktů a odborné literatury v České republice.

Zajišťuje výrobu vybraných včelařských potřeb u nichž je základním kritériem jejich kvalita, dostupnost a spolehlivost.

Firma se pravidelně účastní včelařských výstav u nás i v zahraničí.

 

Obchodní činnost firmy je zaměřena na:

- zásobování včelařských a jiných specializovaných prodejen v ČR a na Slovensku

- zasílání včelařských potřeb přímo včelařům

- export českého zboží a import zahraničního sortimentu včelařských potřeb

 

Velkoobchodní prodej

Zásobujeme přes 100 prodejen v České a Slovenské republice a spolupracujeme se zahraničními partnery, kteří jsou převážně z Evropy ale i celého světa.

Maloobchodní prodej

V sídle firmy naleznete vzorkovou prodejnu včelařských potřeb se širokou nabídkou tuzemského i dovozového sortimentu včelařských pomůcek. Naleznete zde také ucelenou řadu nabízených včelích produktů, medu a medoviny.

Prodejna pro včelaře je otevřena každé pondělí a středu od 8:00 do 17:00 hodin. Nově i v pátek a to od 8:00 do 16:00.

Internetový obchod

Zasíláme objednané včelařské potřeby přímo do domu. Na základě objednávky na našem   e-shopu zašleme okamžitě vybrané zboží pomocí smluvních dopravců přímo na uvedenou adresu objednatele.

Export – import

Vyvážíme české zboží do 20ti států Evropské unie i mimo ni. Pravidelně dodáváme české zboží na Slovensko a dále do Litvy, Lotyšska, Slovinska, Anglie, Německa, Běloruska, Rumunska, Bulharska a Řecka. Na základě zkušeností z mezinárodních včelařských výstav dovážíme vybrané včelařské potřeby z Německa, Itálie, Spojených států amerických, Slovinska, Maďarska, Slovenska, Pakistánu a dalších. Zajišťujeme vývoz včelařských potřeb na základě mezinárodních projektů spolupráce např. do Afriky nebo Běloruska.

Jsme výhradním dovozcem italské firmy Lega – výrobce kvalitních výrobků pro drobné včelaře i velké včelařské provozy.

 

Základní cíle společnosti:

Stavíme na dlouhodobé udržitelnosti cen a kvalitě výrobků.

Cílem firmy je, aby se k zákazníkovi dostalo vždy kvalitní zboží a služby, se kterými  bude spokojen a které mu budou dlouhodobě nápomocny při veškerých včelařských aktivitách. Upřednostňujeme osobní přístup a otevřené, spolehlivé jednání.

 

Historie firmy

Soukromá firma Včelařské potřeby velkoobchod vznikla v porevolučních změnách roku 1991. Zakladatelkou a majitelkou firmy je paní Zdeňka Koppová, která v oboru zásobování prodejen včelařskými potřebami pracovala již od roku 1980. Na tomto základě založila obchodní společnost zabývající se nákupem a prodejem včelařských potřeb od výrobce k zákazníkovi. Od roku 1997 se nabídka rozšířila také o včelí produkty a kosmetiku.

Firma Včelařské potřeby z Olomouce je tak nejstarším velkoobchodem s včelařským sortimentem tohoto druhu v České republice.

Firma se pravidelně účastní domácích i mezinárodních včelařských výstav. Na osobních kontaktech z těchto výstav je založena dlouhodobá spolupráce zejména se zahraničím.

 

VP Koppová na mezinárodních včelařských výstavách Apimondia:

1995 Apimondia ,Lausanne – Švýcarsko

Účastní se jako první česká obchodní firma světové včelařské výstavy Apimondia . Propaguje výrobky českých firem. První krok k navázání spolupráce s okolním světem.

1997 Antverpy – mimořádná světová výstava, konaná ke stému výročí založení Apimondie

Vystavení kompletního sortimentu včelařských potřeb z České republiky.

2003 APIEXPO, Ljubljana - Slovinsko

Díky konkurenceschopnosti českých výrobků se zvýšil zájem zahraničních obchodníků o české zboží. Na základě těchto úspěchů se firma VP velkoobchod soustředila na zvýšení kvality prodávaných výrobků, a to důslednými přejímkami dodávaného zboží a jednáním s výrobci o dodržování výrobních postupů. Díky prezentacím firma obohacuje tuzemský i zahraniční trh novými výrobky. V současné době, exportuje firma včelařské potřeby a produkty do  20ti dalších zemí světa a zabývá se dovozem zahraničních výrobků.

2005 Apimondia, Dublin – Ireland

Konference o léčivých účincích včelích produktů dala podnět k rozšíření sortimentu výrobků obsahující včelí produkty.

2007 Apimondia, Melbourne – Australia

Mezi vystavujícími producenty se začínají prosazovat čínští výrobci a prodejci.

2009 Apimondia, Montpellier – France

Přijíždíme z výstavy s novými poznatky v oblasti moderních technologií manipulace ve včelařském provozu a ve využití plastů při včelaření.